Holický medvěd 2018

 

 Letos se jely na Horním Jelení opět krásné a plnohodnotné závody, které byly plně pod taktovkou domácích borců z Bike Freaks Holice, jež získali spoustu pohárů a 13 postupových míst na finále seriálu. Krásné počasí přálo sportu a tak se zde sešelo okolo 150 mladých závodníků a závodnic.

Výsledky:

0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2014 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 38 Josef Zajačik Horní Jelení 2015 0:44:48 (finále)
1 138 Lucie Voříšková Ostřetín 2013 0:59:33 (finále)
2 171 Jan Janoušek MŠ Brandýs 2014 0:47:11 (finále)
2 176 Agáta Rubešová Bike 2000 2015 1:01:56 (finále)
3 52 Simon Zajacik Dolni Redice 2015 0:53:87 (finále)
3 184 Adéla Jílková Sádek 2014 1:04:99 (finále)
4 104 Nikolas Šroler Orlické Podhůří 2015 0:54:55 (finále)
4 175 Kristýna Hanušová Moravany 2014 1:10:35 (finále)
5 169 Zlata Dolečková SK Žamberk 2015 1:12:38 (finále)
5 172 Jiří Schejbal Holice 2015 0:59:44 (finále)
6 156 Lukáš Viták Rožnov pod Radhoštěm 2015 0:42:39
6 158 Karin Pastorková Zubří 2016 1:59:18
7 93 Patrik Vaniš Sezemice 2015 0:42:40
8 157 Vít Pastorek Zubří 2014 0:42:64
9 174 Daniel Tománek Praskačka 2016 1:02:12

 

A - naděje kluci a holky – ročník 2014 a mladší
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 118 Ella Felcmanová BikeClinic Junior Team 2014 0:31
2 162 Monika Ungrádová Holice 2014 0:32
3 140 Tereza Netolicka Vysoke Myto 2014 0:34
4 181 Veronika Klementová Bike 2000 2014 0:35

 

B - předškoláci holky – 2013-2012
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 37 Lucie Zajačiková Horní Jelení 2012 1:11
2 55 Amálka Krejčíková Sezemice 2012 1:13
3 79 Barbora Dvořáková INDIGO cycling team RK 2012 1:17
4 115 Jolana Kušičková ČHTM Horní Jelení 2012 1:19
5 110 Viktorie Hlavatá Moravany 2012 1:25
6 86 Magdaléna Urbánková Holice 2013 1:29
7 114 Lucie Kušičková ČHTM Horní Jelení 2012 1:34
8 117 Alena Neugebauerová Veliny 2012 1:35
9 119 Ella Felcmanová Bikeclinic Junior Team 2014 1:42
10 95 Eliška Dohnalová Moravany 2012 1:49
11 80 Denisa Dobruská Ústí nad Orlicí 2013 1:52
12 62 Alžběta Štejnarova Holice 2013 2:03
13 132 Lucie Voříšková Ostřetín 2013 2:43

 

C - předškoláci kluci – 2013-2012
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 15 Matyáš Roček Kostěnice 2012 2:14
2 98 Šimon Vyčítal Holetín 2012 2:21
3 150 Lukáš Kňava Kostěnice 2012 2:22
4 92 Dominik Vaniš Sezemice 2012 2:26
5 109 Štěpán Krejčík Veselé volno Sezemice 2013 2:30
6 152 Dominik Beděrka Pardubice 2012 2:33
7 161 David Ungrád Holice 2012 2:35
8 83 Filip Horčička Ostřetín 2012 2:38
9 58 Jakub Sklenář Verměřovice 2012 2:42
10 139 Jiri Netolicky Vysoke Myto 2012 2:43
11 105 Dominik Šroler Orlické Podhůří 2013 2:48
12 10 Filip Machek Holice 2013 2:50
13 85 Jakub Klofanda Bendl Vysoké Mýto 2012 2:53
14 185 David Čimbora Pardubice 2012 2:57
15 108 Karel Znamenáček ZNACAR 2013 3:03
16 18 Filip Znamenáček ZNACAR Holice 2012 3:08
17 76 Štěpán Řehounek Litětiny 2012 3:10
18 7 Štěpán Novák Holice 2013 3:15
19 183 Jakub Elich Pardubice 2013 3:17

 

D - holky – 2011-2010
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 100 Vanesa Bohánská SKI Team Liberec 2010 4:40
2 36 Eliška Zajačiková Horní Jelení 2010 5:21
3 13 Denisa Ročková Kostěnice 2010 5:47
4 69 Eliška Šumpíková Praskačka 2010 6:10
5 146 Šárka Kopsová CykloBendl Vysoké Mýto 2011 7:14
6 177 Karolína Benešová Moravany 2011 7:17
7 182 Ester Elichová Pardubice 2010 7:54

 

- kluci – 2011-2010
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 71 Jan Staněk Cankovice 2010 9:29
2 151 Tomáš Kňava Kostěnice 2010 10:12
3 24 Libor Odehnal Skuteč 2010 10:17
4 8 Daniel Machek Holice 2010 10:39
5 57 Jaromír Sklenář Verměřovice 2011 10:57
6 180 Jan Kopecký Brandýs nad Orlicí 2011 10:59
7 128 Vít Picpauer Slatiňany 2010 11:12
8 67 Petr Jílek F-Bike club Sádek 2011 11:22
9 91 Karel Sokol Cyklo Bendl Vysoké Mýto 2010 11:25
10 160 František Roušar Chrudim 2011 11:39
11 127 Vojta Krátký Bike Freaks Holice 2011 11:57
12 143 Ondřej Hospodka CykloBendl Vysoké Mýto 2010 12:15
13 43 Jan John S-Sport Hronov 2011 12:17
14 60 Jakub Žampa Sezemice 2011 14:30

 

F - holky – 2009-2008
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 126 Zuzka Krátká Bike freaks Holice 2008 9:51
2 179 Eva Drhová Vrchlabí 2008 10:44
3 35 Karla Hojková Staré Holice 2008 10:53
4 121 Simona Zezulková SK Žamberk Tessuti sport 2008 12:05
5 94 Žofie Barnetová Sport Bart Team 2008 12:14
6 101 Karolina Ročkova Cyklo profi 2008 12:21
7 56 Eliška Krejčíková Sezemice 2009 12:35
8 78 Aneta Dvořáková INDIGO cycling team RK 2009 12:41
9 178 Kateřina Rubičová Chrudim 2009 14:01
10 153 Anna Palaugari Horní Jelení 2008 14:16
11 84 Natálie Klofandova Bendl Vysoké Mýto 2009 14:17

 

G - kluci – 2009-2008
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 46 Patrik Frencl Giant Pitrs bikes 2008 9:27
2 25 Petr Douděra Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2009 9:55
3 90 Melichar Kovář BIKE FREAKS HOLICE 2009 9:59
4 167 Adam Papoušek Papun Dašice 2008 10:02
5 12 Jakub Panuš Bike Freaks Holice 2009 10:12
6 133 Jan Kraus Dlouhoňovice 2008 10:31
7 74 Patrik Adamec CC Choceň 2009 10:39
8 142 Tomáš Kunc Ghost junior team 2009 10:42
9 149 Matyáš Beděrka Bike freaks Holice 2009 10:44
10 44 Antonín John S-Sport Hronov 2008 10:46
11 4 Jiří Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 2009 11:02
12 147 Ondřej Kopsa CykloBendl Vysoké Mýto 2008 11:07
13 89 Jan Picpauer Slatiňany 2008 11:27
14 75 Jan Pištora Komárov 2008 11:33
15 159 Bohumil Roušar Chrudim 2009 11:35
16 87 Vojtěch Urbánek Holice 2008 12:13
17 145 David Jiří Hajro Klub českých cyklistů Litomyšl 2009 12:42
18 81 David Dobruský Ústí nad Orlicí 2008 12:43
19 61 Marek Svatoš Horní Jelení 2008 13:43
20 111 Matěj Hlavatý Moravany 2009 14:12
21 82 Daniel Horčička Ostřetín 2009 15:17
22 17 Daniel Rýzler Ostřetín 2009 15:27

 

H - mladší žákyně – 2007-2006
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 9 Anna Panušová Bike Freaks Holice 2006 11:00
2 23 Adéla Lhotáková Bike Freaks Holice 2007 11:10
3 26 Kateřina Douděrová Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2006 11:17
4 112 Ella Kunčíková spindleruv mlyn 2007 12:12
5 134 Andrea Langová Apache Loko Trutnov 2006 12:27
6 20 Adéla Šulcová S-Sport Hronov 2006 12:32
7 173 Bára Urbánková Spartak Slatiňany 2006 12:41
8 66 Adéla Čepová KKL Hlinsko 2006 13:20
9 68 Lucie Šumpíková Praskačka 2007 14:34
  96 Adélka Dohnalová Moravany 2007 -1 kolo

 

J - mladší žáci – 2007-2006
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 11 Vojta Hendrych Bike Freaks Holice 2006 14:59
2 3 Pavel Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 2006 15:27
3 5 Vojtěch Novák Bike Freaks Holice 2007 15:44
4 45 Dominik Frencl Giant Pitrs bikes 2007 16:05
5 124 Přemysl Doleček SK Žamberk Tessuti sport 2007 16:54
6 54 Pavel Lukašík BIKE FREAKS HOLICE 2006 17:00
7 148 Jakub Meloun JH Cycling 2007 17:35
8 120 Aleš Zezulka SK Žamberk Tessuti sport 2006 18:38
9 155 Jan Všetička TC Dobruška 2007 18:39
10 21 Samuel Vik S-sport Hronov 2007 18:47
11 73 Marek Adamec CC Choceň 2006 19:11
12 34 Martin Rufr BIKE FREAKS HOLICE 2007 19:37
13 106 Jan Kubánek ZNACAR 2006 20:31
14 144 Vojtěch Hospodka CykloBendl Vysoké Mýto 2007 -1 kolo
15 165 Štěpán Pištora Ostřetín 2007 -1 kolo

 

K - starší žačky – 2005-2004
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 6 Markéta Doležalová Bike Freaks Holice 2005 14:05
2 49 Anna Kudláčková GHOST JUNIOR TEAM 2004 14:34
3 33 Lucie Hainzelová Giant Pitrs Bikes 2005 14:58
4 88 Alena Picpauerová Slatiňany 2005 15:20
5 123 Vendula Nechutová Bike Freaks Holice 2005 16:28
6 97 Eliška Peterková MTB SPARTAK VRCHLABÍ 2005 16:48
7 125 Valerie Dolečková SK Žamberk Tessuti sport 2004 17:42

 

L - starší žáci – 2005-2004
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 50 František Hojka Bike Freaks Holice 2005 18:02
2 22 Václav Lhoták Bike Freaks Holice 2004 18:49
3 103 Jakub Říha Bike Freaks Holice 2005 19:50
4 168 Ondřej Horák - 2005 20:28
5 70 Filip Šimek Horní Jelení 2005 20:31
6 166 Daniel Mezlík - 2005 22:00
7 102 Jakub Pinkas Dolní Roveň 2004 22:22
8 130 Jakub Kalousek SK Žamberk Tessuti sport 2005 22:29
9 59 Vít Strejček Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 2005 25:13

 

M - kadetky – 2003-2002
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 51 Štěpánka Hojková Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 17:59
2 16 Lucie Hendrychová Bike Freaks Holice 2003 19:30
3 164 Lenka Kotrbová TJ Spartak Třebíč 2002 21:05

 

N - kadeti – 2003-2002
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
1 40 Jiří Vrabec Bike Freaks Holice 2002 30:33

 

Fotografie 2016

Oficiální fotografie ze závodů naleznete na následujícím odkazu: bfh.rajce.idnes.cz/