Seznam nominovaných

- tučně zvýraznění závodníci jsou již přihlášení na finále!!!

Kategorie:

1. minižactvo - dívky (2010 a mladší):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

ZŠ/oddíl

1.

Vanesa Bohánská

Horní Jelení

1.

SKI Team Liberec

2.

Eliška Zajačiková

Horní Jelení

2.

Horní Jelení

3.

Denisa Ročková

Horní Jelení

3.

Kostěnice

4.

Adéla Fliedrová

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

5.

Jolana Blažková

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Nasavrky

6.

Vanesa Horáčková

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

7.

Michaela Nováková

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

8.

Veronika Dehnerová

Lanškroun

1.

MŠ Žižkova

9.

Laura Dajčová

Lanškroun

2.

Horní Třešňovec

10.

Sára Mačátová

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

11.

Magdaléna Krejčí

Moravská Třebová

1.

 

12.

Veronika Kasalová

Moravská Třebová

2.

 

13.

Anita Křížová

Choceň

1.

 

14.

Šárka Kopsová

Choceň

4.

CykloBendl Vysoké Mýto

15.

Lucie Hozáková

Choceň

5.

 

16.

Denisa Dobruská

Žamberk

1.

MŠ pod lesem Ústí n.Orlicí

17.

Tereza Vejdová

Česká Třebová

1.

ZŠ Česká Třebová

18.

Nela Široká

Česká Třebová

2.

ZŠ Česká Třebová

19.

Natálie Veselá

Dolní Roveň

2.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

20.

Monika Cachová

Dolní Roveň

3.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

21.

Sophia Petráňová

Dolní Roveň

4.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

 

2. minižactvo - chlapci (2010 a mladší):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Jan Staněk

Horní Jelení

1.

Cankovice

2.

Tomáš Kňava

Horní Jelení

2.

Kostěnice

3.

Libor Odehnal

Horní Jelení

3.

Skuteč

4.

František Groulík

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

5.

František Kovařík

Polička

2.

ZŠ Květná

6.

Vojtěch Dostál

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

7.

Vojtěch Stodola

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

8.

Ondřej Hospodka

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

9.

Václav Marek

Lanškroun

1.

MŠ  Na Výsluní

10.

Mikuláš Motyčka

Lanškroun

2.

MŠ Žižkova

11.

Jaromír Sklenář

Lanškroun

1.

ZŠ  Verměřovice

12.

Ondřej Štěpánek

Lanškroun

2.

ZŠ Dolní Třešňovec

13.

Filip Ecler

Moravská Třebová

1.

 

14.

Štěpán Parolek

Moravská Třebová

2.

 

15.

Ondřej Košťál

Moravská Třebová

3.

 

16.

Adam Pražan

Choceň

1.

 

17.

Tomáš Hozák

Choceň

2.

 

18.

Daniel Dudycha

Choceň

3.

 

19.

Niky Máša

Žamberk

2.

Přelouč

20.

Jaroslav Tomek

Žamberk

3.

ZŠ Nádražní Žamberk

21.

Jakub Sklenář

Žamberk

4.

Verměřovice

22.

Jan Kopecký

Česká Třebová

1.

Prestige cycling team

23.

Adam Kvapil

Česká Třebová

2.

ZŠ Zámecká Litomyšl

24.

Jaromír Zápotocký

Česká Třebová

3.

ZŠ České Libchavy

25.

Matyáš Roček

Dolní Roveň

1.

MŠ Kostěnice

26.

Jiří Drábek

Dolní Roveň

2.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

27.

Antonín Jedlička

Dolní Roveň

4.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

28. Tomáš Sháněl Choceň/Sruby 1.  

 

3. předžactvo - dívky (2008 - 2009):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Zuzka Krátká

Horní Jelení

1.

Bike freaks Holice

2.

Eva Drhová

Horní Jelení

2.

Vrchlabí

3.

Karla Hojková

Horní Jelení

3.

Staré Holice

4.

Barbora Mitvalská

Polička

1.

ZŠ Žamberk

5.

Simona Zezulková

Polička

2.

ZŠ Žamberk

6.

Eliška Ožinská

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

7.

Emma Kouřímová

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

8.

Michaela Dudychová

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

9.

Sabina Dvořáková

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

10.

Rozárie Koutníková

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

11.

Zuzana Švubová

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

12.

Rebecca Preisnerová

Lanškroun

1.

ZŠ B. Smetany Lanškroun

13.

Barbora Krajčiová

Moravská Třebová

2.

 

14.

Zuzana Červinková

Moravská Třebová

3.

 

15.

Amálie Parolková

Moravská Třebová

4.

 

16.

Natálie Klofandová

Choceň

2.

 

17.

Lucie Koudelková

Žamberk

1.

ZŠ Benešov

18.

Nela Zatloukalová

Česká Třebová

1.

Peklák team

19.

Katka Tutschová

Česká Třebová

2.

Prestige cycling team

20.

Lucie Morávková

Dolní Roveň

2.

ZŠ Ú/O bří. Čapků

21.

Daniela Kučerová

Dolní Roveň

3.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

22.

Adéla Sedláková

Dolní Roveň

4.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

23. Nikol Shánělová Choceň/Sruby 1.  
24. Ema Kořínková Choceň/Sruby 3.  
25. Klára Diblíková Choceň/Sruby 4.  
 
4. předžactvo - chlapci (2008 - 2009):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Patrik Frencl

Horní Jelení

1.

Giant Pitrs bikes

2.

Petr Douděra

Horní Jelení

2.

Jaroslav Kulhavý Cycling Team

3.

Melichar Kovář

Horní Jelení

3.

BIKE FREAKS HOLICE

4.

Adam Papoušek

Polička

1.

ZŠ Dašice

5.

Matyáš Švanda

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

6.

Lukáš Martinů

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

7.

Filip Tupec

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

8.

Ondřej Glencner

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

9.

Taras Roljuk

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

10.

Adam Macháček

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

11.

Matěj Baborák

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

12.

Matyáš Stránský

Lanškroun

1.

ZŠ Ostrov

13.

Karel Vacek

Lanškroun

2.

ZŠ Komenského, Ústí n. Orlicí

14.

Jakub Mačát

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

15.

Miloslav Parolek

Moravská Třebová

1.

 

16.

Jeremiáš Plhoň

Moravská Třebová

2.

 

17.

Jáchym Sekáč

Moravská Třebová

3.

 

18.

Ondřej Kopsa

Choceň

1.

CykloBendl Vysoké Mýto

19.

Patrik Adamec

Choceň

2.

 

20.

Prokop Vojáček

Choceň

5.

 

21.

David Dobruský

Žamberk

3.

ZŠ Třebovská Ústí n. Orlicí

22.

Tomáš Janovský

Dolní Roveň

2.

ZŠ Náchod Plhov

23.

Jiří Šumpík

Dolní Roveň

3.

ZŠ Horní Jelení

24.

Tomáš Hřebejk

Dolní Roveň

4.

CZ Expres Scott Team Kolín

25. Tomáš Stodola Choceň/Sruby 3.  
26. Tomáš Vinkler Choceň/Sruby 4.  
27. Jan Jiskra Choceň/Sruby 5.  
 
5. mladší žačky - dívky (2006 - 2007):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Anna Panušová

Horní Jelení

1.

Bike Freaks Holice

2.

Adéla Lhotáková

Horní Jelení

2.

Bike Freaks Holice

3.

Kateřina Douděrová

Horní Jelení

3.

Jaroslav Kulhavý Cycling Team

4.

Michaela Sílová

Polička

1.

ZŠ Široký Důl

5.

Dominika Došlá

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

6.

Amálie Kneblová

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

7.

Nela Rouhová

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

8.

Sabina Marková

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

9.

Nicole Paulusová

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

10.

Eva Janyšková

Lanškroun

1.

ZŠ Horní Čermná

11.

Veronika Hrabáčková

Lanškroun

1.

ZŠ Dobrovského Lanškroun

12.

Štěpánka Vávrová

Lanškroun

2.

ZŠ Dobrovského Lanškroun

13.

Natálie Crhová

Moravská Třebová

1.

 

14.

Tereza Hrubá

Moravská Třebová

2.

 

15.

Lucie Konečná

Moravská Třebová

3.

 

16.

Natálie Vojáčková

Choceň

1.

 

17.

Lucie Lehká

Česká Třebová

1.

ZŠ Komenského, Ústí n. Orl.

18.

Anna Drábková

Dolní Roveň

2.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

19.

Kateřina Jelínková

Dolní Roveň

3.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

20. Zuzana Pospíšilová Choceň/Sruby 1.  
21. Natálie Khorelová Choceň/Sruby 3.  
22. Natálie Lorencová Choceň/Sruby 4.  
 
6. mladší žáci - chlapci (2006 - 2007):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Vojta Hendrych

Horní Jelení

1.

Bike Freaks Holice

2.

Pavel Šumpík

Horní Jelení

2.

Bike Freaks Holice

3.

Vojtěch Novák

Horní Jelení

3.

Bike Freaks Holice

4.

Jan Faltýnek

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

5.

Jakub Meloun

Polička

2.

ZŠ Zámecká Litomyšl

6.

Aleš Zezulka

Polička

3.

ZŠ Žamberk

7.

Aleš Blažek

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Nasavrky

8.

Matouš Kouřím

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

9.

Adam Rozlivka

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

10.

Marek Beránek

Lanškroun

2.

ZŠ Verměřovice

11.

Filip Vakula

Lanškroun

3.

ZŠ Dobrovského Lanškroun

12.

Lukáš Marek

Lanškroun

2.

ZŠ Svitavy, Riegerova

13.

Denis Zezula

Moravská Třebová

2.

 

14.

Marcel Svoboda

Moravská Třebová

3.

 

15.

Tadeáš Ladra

Moravská Třebová

4.

 

16.

Marek Adamec

Choceň

2.

 

17.

Jáchym Vrátil

Choceň

3.

CykloBendl Vysoké Mýto

18.

Petr Zima

Choceň

4.

CykloBendl Vysoké Mýto

19.

Marek Nechuta

Žamberk

1.

ZŠ Vamberk

20.

Matyáš Koudelka

Žamberk

3.

ZŠ Benešov

21.

Přemysl Doleček

Žamberk

5.

ZŠ Lukavice

22.

Nick Elčkner

Česká Třebová

2.

Jaroslav Kulhavý cycling team

23.

Matěj Papáček

Česká Třebová

3.

Prestige cycling team

24.

Dominik Frencl

Dolní Roveň

2.

ZŠ Police nad Metují

25.

Dominik Hřebejk

Dolní Roveň

3.

CZ Expres Scott Team Kolín

26.

Filip Douděra

Dolní Roveň

4.

ZŠ Polabiny 3

27. Jan Abraham Choceň/Sruby 1.  
28. Jakub Sháněl Choceň/Sruby 3.  
29. jiří Chytil Choceň/Sruby 4.  
         
 

7. starší žačky - dívky (2004 - 2005):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Markéta Doležalová

Horní Jelení

1.

Bike Freaks Holice

2.

Anna Kudláčková

Horní Jelení

2.

GHOST JUNIOR TEAM

3.

Lucie Hainzelová

Horní Jelení

3.

Giant Pitrs Bikes

4.

Anna Putnarová

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

5.

Zuzana Macháčková

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

6.

Pavlína Drahošová

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

7.

Ema Veselá

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

8.

Pavlína Ješinová

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

9.

Eliška Bačáková

Moravská Třebová

1.

 

10.

Veronika Šalýová

Choceň

1.

 

11.

Vendula Nechutová

Žamberk

1.

ZŠ Vamberk

12.

Natálie Kučerová

Dolní Roveň

1.

Masarykova ZŠ Dolní Roveň

13. Lucie Potštejnská Choceň/Sruby 1.  
14. Adéla Kajzrlíková Choceň/Sruby 2.  
15. Aneta Kubová Choceň/Sruby 3.  
 

8. starší žáci - chlapci (2004 - 2005):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

František Hojka

Horní Jelení

1.

Bike Freaks Holice

2.

Václav Lhoták

Horní Jelení

2.

Bike Freaks Holice

3.

Jakub Říha

Horní Jelení

3.

Bike Freaks Holice

4.

Tomáš Svatoš

Polička

1.

CYKLO-SKI KLUB POLIČKA

5.

Marek Bukáček

Polička

2.

ZŠ Pomezí

6.

Matouš Němec

Polička

3.

CYKLO-SKI KLUB POLIČKA

7.

Jakub Dudycha

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

8.

Ondřej Vrátil

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

9.

Ondřej Beneš

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

10.

Tomáš Macháček

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

11.

Martin Melichar

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

12.

Adam František Šnob

Moravská Třebová

1.

 

13.

Jiří Vrtěna

Moravská Třebová

2.

 

14.

Jan Janda

Moravská Třebová

3.

 

15.

Filip Šimek

Choceň

2.

 

16.

Jakub Kalousek

Žamberk

1.

ZŠ 28. října Žamberk

17.

Adam Lehký

Česká Třebová

1.

ZŠ Komenského, Ústí nad Orlicí

18.

Petr Hanuš

Česká Třebová

2.

ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

19.

Radek Provazník

Česká Třebová

3.

ZŠ Bratří Čapků, Ústí nad Orlicí

20.

Vojtěch Soukup

Dolní Roveň

1.

Pardus TUFO Prostějov

21. Jan Sajdl Choceň/Sruby 1.  
22. Tomáš Janoušek Choceň/Sruby 2.  
23. David Pánek Choceň/Sruby 3.  
24.        
 
 
 

9. kadetky (2002 – 2003):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Štěpánka Hojková

Horní Jelení

1.

Jaroslav Kulhavy Cycling Team

2.

Lucie Hendrychová

Horní Jelení

2.

Bike Freaks Holice

3.

Lenka Kotrbová

Horní Jelení

3.

TJ Spartak Třebíč

4.

Eliška Holcová

Polička

1.

ZŠ Pomezí

5.

Nikola Kulhavá

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Sloupnice

6.

Monika Havlíčková

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Sloupnice

7.

Vendula Kacálková

Lanškroun

1.

ZŠ Dobrovského Lanškroun

8.

Apolena Parolková

Moravská Třebová

1.

 

9.

Adéla Kostíková

Moravská Třebová

2.

 

10.

Tereza Šedová

Choceň

1.

 

11. Eva Škraňková Choceň/Sruby 1.  
12. Denisa Kubová Choceň/Sruby 2.  
13. Kateřina Vaňásková Choceň/Sruby 3.  
 

10. kadeti (2002 – 2003):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Jiří Vrabec

Horní Jelení

1.

Bike Freaks Holice

2.

Šimon Němec

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

3.

Martin Lopour

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

4.

Ondřej Tulis

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

5.

Tomáš Pávek

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Sloupnice

6.

Čestmír Horáček

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vys. Mýto

7.

Jan Dostál

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Javornického Vys. Mýto

8.

Lukáš Soukal

Moravská Třebová

1.

 

9.

Filip Jansa

Moravská Třebová

2.

 

10.

Matěj Štindl

Moravská Třebová

4.

 

11.

Adam Sládek

Žamberk

1.

ZŠ Nádražní Žamberk

12.

Marian Svoboda

Žamberk

2.

ZŠ Nádražní Žamberk

13.

Tadeáš Tobeš

Žamberk

3.

ZŠ 28. října Žamberk

14. Ondřej Eliáš Choceň/Sruby 2.  
15. Tomáš Votřel Choceň/Sruby 3.  
16. Matyáš Čechovský Choceň/Sruby 4.