Holický medvěd 2017

 

Letošní pozměněnou verzi Holického medvěda zdobila velmi vysoká účast, silná konkurence a kvalitní sportovní výkony. Zdá se tedy, že přesun termínu a místa závodu vůbec neublížil a organizátoři udělali velký kus práce.

Fotogalerii najdete zde: artykadlo.rajce.idnes.cz/Holicky_Medved_2017/

A ještě jeden video sestřih: www.youtube.com/watch?v=pqWlIMj9WSM&feature=youtu.be

Děkujeme za pěkné závody!

1.5.2017 - Holický medvěd

Výsledky

Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas
0 - Odrážedla - kluci a holky - ročník 2013 a mladší (Pouze pro odrážedla!)
1 59 Alžběta Štejnarová Holice 2013 0:18:87 (finále)
1 153 Karel Znamenáček Znacar 2013 0:18:28 (finále)
2 144 Štěpán Novák Holice 2013 0:18:92 (finále)
2 160 Deniska Dobruská Ústí nad Orlicí 2013 0:21:11 (finále)
3 201 Mikuláš Jandík Holice 2014 0:20:12 (finále)
3 221 Agátka Rubešová - 2015 0:28:93 (finále)
4 173 Nella Novotná Kostěnice 2013 0:29:56 (finále)
4 190 Max Kaplan Sruby 2014 0:21:34 (finále)
5 199 Filip Horák Horní Roveň 2015 0:30:13 (finále)
5 218 Adélka Jílková JP Kovo 2014 0:35:92 (finále)
6 34 Anna Strejčková Vysoké Mýto 2014 1:41:22
6 185 Patrik Vaniš Sezemice 2015 0:57:35
7 26 Josef Zajacik Horní Jelení 2015 0:58:10
8 66 Šimon Zajacik Dolni Redice 2015 1:40:29
  104 Matyáš Marek Holice 2014  
  119 Michaela Roušarová Chrudim 2013  
  145 Lucie Voříšková Ostřetín 2013  
  163 Tereza Sluková Litětiny 2014  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

A - naděje kluci a holky – ročník 2013 a mladší
1 56 Štěpán Krejčík Veselé volno Sezemice 2013 1:20
2 244 Štěpán Bláha - 2013 1:26
3 224 Maja Munzarová - 2013 2:06
4 76 Majda Urbánková Holice 2013 2:22
5 154 Karel Znamenáček Znacar 2013 3:07
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

B - předškoláci holky – 2012-2011
1 25 Lucie Zajačiková Horní Jelení 2012 1:50
2 158 Kristýnka Simonová Rybník 2011 2:05
3 212 Šárka Kopsová - 2011 2:06
4 73 Anna Knížková Sezemice 2011 2:11
5 242 Klára Bláhová - 2011 2:17
6 187 Jolana Kušičková Horní Jelení 2012 2:19
7 193 Eliška Dohnalová Moravany 2012 2:22
8 186 Lucie Kušičková Horní Jelení 2012 2:26
9 69 Barbora Dvořáková INDIGO cycling team RK 2012 2:29
10 161 Zuzana Březinová Vysoké CHvojno 2012 2:57
11 222 Alena Neugebaureová - 2012 2:59
  36 Amalka Krejcikova Sezemice 2012  
  49 Rozálie Bednářová Horní Jelení 2011  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

C - předškoláci kluci – 2012-2011
1 143 Jaromír Sklenář Verměřovice 2011 1:38
2 247 Jan Kopecký - 2011 1:40
3 28 Petr Jílek F-bikeklub 2011 1:41
4 240 Bruno Šmidrkal - 2011 1:55
5 31 Šimon Jirásek S Sport Hronov 2011 1:59
6 137 Lukáš Kňava Kostěnice 2012 2:02
7 8 Vojta Krátký Horní Ředice 2011 2:04
8 148 Matyáš Roček Kostěnice 2012 2:12
9 23 Jan John S-Sport Hronov 2011 2:15
10 250 David Ungrád - 2012 2:19
11 83 Filip Horčička Ostřetín 2012 2:23
12 246 Jakub Sklenář - 2012 2:27
13 139 Tobiáš Zita Pardubice 2012 2:30
14 249 Vojtěch Nunář - 2011 2:44
15 126 Filip Znamenáček ZNACAR Holice 2012 2:45
16 251 Vojtěch Šimák - 2012 3:05
17 238 Karel Minařík Kirika 2012 4:45
  40 Štěpán Stránský VS87 2011  
  121 František Roušar Chrudim 2011  
  184 Dominik Vaniš Sezemice 2012  
  232 Matyáš Schejbal - 2012  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

D - holky – 2010-2009
1 30 Ema Jirásková S Sport Hronov 2009 4:33
2 108 Amálie Srnská Cyklo Ski klub Polička 2009 5:32
3 225 Vanesa Bohánská SKI Team Liberec 2010 5:38
4 24 Eliška Zajačiková Horní Jelení 2010 5:39
5 81 Jolana Blažková Nasavrky bikers 2010 5:42
6 68 Aneta Dvořáková INDIGO cycling team RK 2009 5:43
7 64 Eliška Šumpíková Praskačka 2010 6:16
8 122 Sofie Nešetřilová Holice 2010 6:26
9 172 Anna Novotná Kostěnice 2010 8:07
10 149 Denisa Ročková Kostěnice 2010 8:15
11 239 Ema Šmidrkalová - 2009 8:25
12 88 Valerie Košťálová Vysoké Chvojno 2010 9:02
13 235 Zuzana Košťálová - 2010 11:15
  105 Lucie Marková Holice 2009  
  35 Eliska Krejcikova Sezemice 2009  
  243 Leontýnka Mandlíková - 2010  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

E - kluci – 2010-2009
1 18 Melichar Kovář Bike Freaks Holice 2009 8:15
2 9 Jirka Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 2009 8:29
3 74 Tomáš Kunc Ghost junior team 2009 8:44
4 41 Petr Douděra CC Choceň 2009 9:02
5 211 Sebastian Umlauf - 2009 9:32
6 227 Patrik Adamec CC Choceň 2009 9:33
7 120 Bohumil Roušar Chrudim 2009 9:35
8 136 Tomáš Kňava Kostěnice 2010 10:43
9 115 Ondřej Bureš CykloBendl Vysoké Mýto 2009 10:47
10 233 Vít Prudič - 2009 10:57
11 245 Šimon Janeš BMX Pardubice 2010 11:00
12 237 Richard Minařík Kirika 2009 11:06
13 189 Max Sekera Pardubice 2009 11:24
14 77 Jan Staněk Čankovice 2010 11:33
15 162 Marek Březina Vysoké CHvojno 2009 12:00
16 98 Matěj Pavlík Horní Jelení 2009 12:10
17 48 Daniel Rýzler Ostřetín 2009 12:10
18 82 Daniel Horčička Ostřetín 2009 12:33
19 138 Honza Zita Pardubice 2010 12:55
20 113 Ondřej Hospodka CykloBendl Vysoké Mýto 2010 13:26
21 214 Tomáš Kubík - 2010 14:19
22 200 Vojtěch Hanousek INDIGO cycling team RK 2010 14:36
  39 Matyáš Stránský VS87 2009  
  52 Adam Modráček Horní Jelení 2009  
  62 Jakub Panuš Choteč 2009  
  65 Vojtěch Kaplan Veliny 2009  
  94 Tomáš Halajčuk Holice 2010  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

F - holky – 2008-2007
1 7 Zuzka Krátká Bike Freaks Holice 2008 9:58
2 107 Veronika Srnská Cyklo Ski klub Polička 2007 10:28
3 21 Adéla Lhotáková BIKE FREAKS HOLICE 2007 11:02
4 55 Karla Hojková Staré Holice 2008 11:09
5 196 Žofie Barnetová Sport Bart Team 2008 11:40
6 46 Adéla Hanyková INDIGO cycling team RK 2008 12:10
7 142 Lucie Šumpíková Praskačka 2007 12:28
8 87 Simona Zezulková SK Tessuti Žamberk 2008 13:05
9 181 Linda Jiřenová Jaroslav 2008 13:48
10 140 Karolina Ročkova cyklo profi 2008 13:49
11 213 Barbora Kubíková - 2007 14:02
12 236 Kristýnka Minaříková - 2007 -1 kolo
13 194 Adélka Dohnalová Moravany 2007 -1 kolo
14 97 Klára Pavlíková Horní Jelení 2007 -1 kolo
15 248 Tereza Nunářová - 2008 -1 kolo
  51 Nikola Modráčková Horní Jelení 2007  
  125 Laura Znamenáčková ZNACAR Holice 2008  
  241 Vanesa Šmidberská - 2007 DNF
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

G - kluci – 2008-2007
1 80 Aleš Blažek Nasavrky bikers 2007 8:50
2 6 Vojtěch Novák Bike Freaks Holice 2007 9:11
3 116 Marek Nechuta BIKE FREAKS HOLICE 2007 9:15
4 15 Dominik Frencl Giant Pitrs bikes 2007 9:17
5 85 David Blažek SKC TUFO Prostějov 2007 9:18
6 14 Patrik Frencl Giant Pitrs bikes 2008 9:38
7 134 Přemysl Doleček SK Žamberk Tessuti sport 2007 10:17
8 127 Jáchym Vrátil CykloBendl Vysoké Mýto 2007 11:12
9 147 Nick Elčkner Cyklo Bendl 2007 11:19
10 22 Antonín John S-Sport Hronov 2008 11:30
11 54 Ondřej Glencner Cykloklub Bendl 2008 11:36
12 228 Adam Papoušek Dašice 2008 11:43
13 114 Ondřej Kopsa CykloBendl Vysoké Mýto 2008 11:44
14 19 Samuel Vik S-Sport Hronov 2007 11:49
15 209 Jan Nechvíle CykloBendl Vysoké Mýto 2007 12:07
16 157 Jakub Simon Rybník 2008 12:07
17 183 Jan Kraus SK Žamberk Tessuti sport 2008 12:10
18 27 Martin Rufr BIKE FREAKS HOLICE 2007 12:32
19 229 Štěpán Pištora - 2007 12:35
20 132 Petr Zima CykloBendl Vysoké Mýto 2007 12:50
21 166 Marek Vejběra Cyklo pokr 2008 12:52
22 75 Vojta Urbánek Holice 2008 13:08
23 43 Filip Douděra CC Choceň 2007 13:08
24 159 David Dobruský Ústí nad Orlicí 2008 13:10
25 111 Marek Svatoš Horní Jelení 2008 14:40
26 38 Vojtěch Formánek Holice 2008 14:47
  129 Marcel Svoboda UNIKOVO MTB TEAM 2007  
  112 Vojtěch Hospodka CykloBendl Vysoké Mýto 2007  
  79 Filip Chvojka GHOST team 2007  
  50 Jakub Bednář Horní Jelní 2008  
  45 Kryštof Kaisrlík Holice 2008  
  44 Marek Beneš Wikov Skuhrov nad Bělou 2008  
  178 Michal Šretr S-SPORT HRONOV 2008  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

H - mladší žákyně – 2006-2005
1 4 Doležalová Markéta BIKE FREAKS HOLICE 2005 10:51
2 84 Lucie Hainzelová O.K.MOTO RACING TEAM 2005 11:12
3 117 Vendula Nechutová BIKE FREAKS HOLICE 2005 12:18
4 215 Alena Picpauerová - 2005 12:30
5 180 Bára Urbánková Slatiňany 2006 12:54
6 42 Kateřina Douděrová CC Choceň 2006 12:59
7 67 Adéla Čepová Hlinsko 2006 13:05
8 223 Andrea Langová Apache Loko Trutnov 2006 13:12
9 53 Adela Šulcová S-Sport Hronov 2006 13:58
10 234 Tereza Prudičová - 2006 15:02
11 37 Nicol Formánková Holice 2006 15:19
12 182 Nela Jiřenová Jaroslav 2006 18:40
13 230 Sabina Schejbalová - 2006 19:20
14 231 Karolína Rajprtová - 2006 19:30
  179 Lucie Šretrová S-SPORT HRONOV 2006  
  63 Anna Panušová Choteč 2006  
  58 Ella Krejčíková Veselé volno Sezemice 2006  
  57 Anna Krejčíková Veselé volno Sezemice 2005  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

J - mladší žáci – 2006-2005
1 10 Pavel Šumpík BIKE FREAKS HOLICE 2006 14:12
2 164 Daniel Rubeš Bike 2000 2005 14:29
3 155 Jakub Pivnička Giant Pítrs Bikes 2005 14:39
4 11 František Hojka Bike Freaks Holice 2005 14:44
5 1 Vojta Hendrych BIKE FREAKS HOLICE 2006 15:33
6 29 Jakub Říha Bike Freaks Holice 2005 16:41
7 207 Matouš Němec CykloSki Polička 2005 17:15
8 90 Jan Munzar carla-kupkolo 2006 17:21
9 177 Filip Saidl Giant Pítrs bikes 2006 18:33
10 33 Vít Strejček Cykloklub Bendl 2005 18:44
11 86 Aleš Zezulka SK Tessuti Žamberk 2006 19:26
12 118 Radek Nešetřil Holice 2005 20:12
13 174 Filip Šimek Horní Jelení 2005 20:37
14 226 Marek Adamec CC Choceň 2006 20:45
15 169 Pavel Lukašík Borohrádek 2006 20:53
16 220 Jakub Cindr Cyklo Bendl 2005 20:59
17 151 Jan Kubánek Znacar 2006 21:01
18 168 Štěpán Študent Vysoké Chvojno 2006 21:24
19 70 Petr Tupec Horní Jelení 2006 -1 kolo
20 197 Vilém Barnet Sport Bart Team 2006 -1 kolo
  95 Ondřej Halajčuk Holice 2005  
  71 Filip Samec bikeclinic-junior-team 2005  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

K - starší žačky – 2004-2003
1 99 Štěpánka Hojková Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2003 18:07
2 106 Patricie Srnská Cyklo Ski klub Polička 2004 18:39
3 3 Lucka Hendrychová BIKE FREAKS HOLICE 2003 20:00
4 188 Tereza Šedová CykloBendl V.Mýto 2003 20:37
5 2 Anna Kudláčková BIKE FREAKS HOLICE 2004 21:02
6 135 Valerie Dolečková SK Žamberk Tessuti sport 2004 33:04
  165 Anna Rubešová Shark Bikers 2003  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

L - starší žáci – 2004-2003
1 72 Jakub Hák Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2004 15:35
2 123 Libor Vencl Eleven Mercedes Mitas 2004 15:36
3 5 Matěj Půlpán WWW.SCOTTMTB.CZ 2003 16:04
4 20 Václav Lhoták BIKE FREAKS HOLICE 2004 17:09
5 204 Martin Hrčka - 2003 17:17
6 206 Jakub Fišer - 2003 17:22
7 171 Tomáš Neugebauer Bike Freaks Holice 2004 17:52
8 156 Matouš Chvátal S Sport Hronov 2003 17:53
9 205 David Brožek - 2004 19:50
10 128 Ondřej Vrátil CykloBendl Vysoké Mýto 2004 19:56
11 210 Ondřej Eliáš - 2003 22:04
12 110 Tomáš Svatoš Horní Jelení 2004 22:05
13 102 Jakub Pinkas Holice 2004 23:20
14 47 Vojtěch Sháněl Bike Freaks Holice 2003 24:19
15 150 Bronislav Kubánek Znacar 2004 27:36
16 217 Vojtěch Pištora CKP Moravany 2004 29:43
  170 Mirek Muller Mapei Merida Kankovský 2004  
  130 Marian Svoboda UNIKOVO MTB TEAM 2003  
  17 Radim Štejnar Bike Freaks Holice 2004  
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

M - kadetky – 2002-2001
1 100 Kateřina Štefanová Jaroslav Kulhavy Cycling Team 2001 27:34
2 176 Lenka Kotrbová AUTHENTIC BIKE 2002 32:27
3 109 MARTINA PAPOUŠKOVÁ CYKLO-SKI KLUB POLIČKA 2002 34:20
4 141 Pavlína Plchová Cyklo Bendl 2001 36:19
5 32 Barbora Čepová Hlinsko 2002 38:10
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

N - kadeti – 2002-2001
1 146 Lukáš Elčkner Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2001 24:50
2 198 Dominik Horák Horní Roveň 2001 25:42
3 12 Jakub Šimek Bike Freaks Holice 2001 26:18
4 208 Šimon Němec CykloSki Polička 2002 27:18
5 203 Vojtěch Kovaříček Prestige Cycling Team Vamberk 2002 27:27
6 13 Jiří Vrabec Bike Freaks Holice 2002 27:47
7 61 Daniel Pinkas Bike Freaks Holice 2001 28:32
8 192 Ondřej Pechanec Cyklobendl Vysoké Mýto 2001 32:56
9 103 Tomáš Pinkas Holice 2001 36:32
10 195 Tomáš Křížek Cykloklub Bendl Vysoké Mýto 2001 39:02
Pořadí Číslo Jméno Tým nebo město Rok Čas

P - junioři – 2000-1999
1 60 miloslav krýda vysoke myto 2000 24:50
2 202 Hynek Tláskal Cyklo Bendl 1999 26:11
3 216 Jakub Karlíček Cyklo Bendl 1999 27:16
4 175 Martin Kotrba AUTHENTIC BIKE 1999 27:50
5 124 Jakub Vencl Eleven Mercedes Mitas 2000 28:31
6 101 Filip Platenka Bike Freaks Holice 2000 28:43
7 167 Václav Jaroš elkov hradec kralove 2000 30:35
8 191 Dominik Petrnoušek Holice 1999 32:15
  219 Vojtěch Hájek - 2000 DNF
  133 Jan Falta NAVI e-sport 2000  
  131 Patrik Hantscher NAVI e-sport 2000  
  16 Ondřej Bečka Bike Freaks Holice 2000

 

Fotografie 2016

Oficiální fotografie ze závodů naleznete na následujícím odkazu: bfh.rajce.idnes.cz/