Seznam nominovaných

Seznam nominovaných pro finále seriálu

Kategorie:

  1. minižactvo – dívky (2011 a mladší):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominované ze závodu Umístění ZŠ/oddíl
1. Karolína Vondroušová Holice 1. CYKLOPROFI GOLDFREN TEAM
2. Anežka Lokvencová Holice 2. CykloBendl Vysoké Mýto
3. Lucie Zajačiková Holice 3. Horní Jelení
4. Šárka Kopsová Holice 4. CykloBendl Vysoké Mýto
5. Tereza Břeňová Polička 1. ZŠ Široký Důl
6. Šarlota Šudomová Polička 2. MŠ čtyřlístek, Polička
7. Sabina Dvořáková Polička 3. MŠ čtyřlístek, Polička
8. Vanesa Horáčková Vysoké Mýto 1. ZŠ Jiráskova VM
9. Klára Vomáčková Vysoké Mýto 3. ZŠ Javornického VM
10. Denisa Dobruská Vysoké Mýto 4. MŠ Pod lesem, Ústí n.Orl.

 

  1. minižactvo – chlapci (2011 a mladší):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominovaní ze závodu Umístění
1. Samuel Špráchal Holice 1. Poběžovice
2. Jan Kopecký Holice 2. Prestige Cycling Team
3. Tomáš Janáček Holice 1. (VM) Pardubice
4. Matyáš Roček Holice 4. Kostěnice
5. Petr Jílek Polička 1. ZŠ Sádek
6. Sebastian Vomáčka Polička 2. ZŠ Široký Důl
7. Nikolas Jiroušek Polička 3. MŠ Litomyšl
8. František Roušar Vysoké Mýto 2. ZŠ Dr. Malíka, Chrudim
9. Jaromír Zápotocký Vysoké Mýto 3. ZS České Libchavy
10. Vojtěch Svoboda Vysoké Mýto 4. ZŠ Javornického VM
11. Krajsa Matěj Vysoké Mýto 5. ZŠ Javornického VM

 

 

  1. předžactvo – dívky (2009 – 2010):

 

Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominované ze závodu Umístění
1. Vanesa Bohánská Holice 1. Rohozec Amulet Team
2. Jolana Blažková Holice 2. Nasavrky bikers
3. Aneta Dvořáková Holice 3. INDIGO cycling team RK
4. Eliška Zajačiková Holice 4. Horní Jelení
5. Bára Mitvalská Polička 1. ZŠ Žamberk
6. Adéla Fliedrová Polička 2. ZŠ Masarykova, Polička
7. Eliška Machová Polička 3. ZŠ Masarykova, Polička
8. Emma Kouřímová Vysoké Mýto 1. ZŠ Javornického VM
9. Natálie Klofandová Vysoké Mýto 2. ZŠ Javornického VM
10. Pavla Nováková Vysoké Mýto 3. ZŠ Javornického VM

 

 

  1. předžactvo – chlapci (2009 – 2010):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominovaní ze závodu Umístění
1. Tomáš Raška Holice 1. Short Bike Academy Opletal
2. Petr Douděra Holice 2. Jaroslav Kulhavý cycling team
3. Jakub Panuš Holice 3. BIKE FREAKS HOLICE
4. Vojtěch Sulzbacher Holice 4. Pítrs bikes team
5. Jáchym Švejda Polička 1. ZŠ Masarykova, Polička
6. František Groulík Polička 2. ZŠ Masarykova, Polička
7. Matyáš Švanda Polička 3. ZŠ Na Lukách, Polička
8. Martin Chalupník Polička 4. ZŠ Masarykova, Polička
9. Bohumil Roušar Vysoké Mýto 1. ZŠ Dr. Malíka, Chrudim
10. Tomáš Sháněl Vysoké Mýto 2. ZŠ Jiráskova VM
11. Matěj Lipavský Vysoké Mýto 3. ZŠ Javornického VM
12. Karel Sokol Vysoké Mýto 4. ZŠ Javornického VM

 

 

  1. mladší žačky – dívky (2007 – 2008):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominované ze závodu Umístění
1. Adéla Lhotáková Holice 1. BIKE FREAKS HOLICE
2. Zuzka Krátká Holice 2. BIKE FREAKS HOLICE
3. Eliška Širučková Holice 3. Short Bike Academy Opletal
4. Šárka Trllová Holice 4. BAKAKO Nová Paka
5. Eliška Ožinská Polička 1. ZŠ Masarykova, Polička
6. Barbora Groulíková Polička 2. ZŠ Masarykova, Polička
7. Lota Kučerová Polička 3. ZŠ Masarykova, Polička
8. Karolína Břeňová Polička 4. ZŠ Široký Důl
9. Michaela Dudychová Vysoké Mýto 1. ZŠ Jiráskova VM
10. Helena Nimshausová Vysoké Mýto 2. ZŠ Jiráskova VM
11. Ema Kořínková Vysoké Mýto 3. ZŠ Javornického VM
12. Kamila Dvořáková Vysoké Mýto 4. ZŠ Luže

 

  1. mladší žáci – chlapci (2007 – 2008):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominovaní ze závodu Umístění
1. Aleš Blažek Holice 1. Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2. Jakub Meloun Holice 2. Jaroslav Kulhavy Cycling Team
3. Vojtěch Novák Holice 3. BIKE FREAKS HOLICE
4. Lukáš Raška Holice 4. Short Bike Academy Opletal
5. Adam Papoušek Polička 1. ZŠ Dašice
6. Marcel Svoboda Polička 2. ZŠ Žamberk
7. Jakub Vraspír Polička 3. ZŠ Masarykova, Polička
8. Ondřej Bartoň Polička 4. ZŠ Masarykova, Polička
9. Jáchym Vrátil Vysoké Mýto 1. ZŠ Jiráskova VM
10. Tomáš Stodola Vysoké Mýto 2. ZŠ Jiráskova VM
11. Ondřej Kopsa Vysoké Mýto 3. ZŠ Jiráskova VM
12. Filip Tupec Vysoké Mýto 4. ZŠ Jiráskova VM

 

  1. starší žačky – dívky (2005 – 2006):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominované ze závodu Umístění
1. Anna Panušová Holice 1. BIKE FREAKS HOLICE
2. Markéta Doležalová Holice 2. BIKE FREAKS HOLICE
3. Karla Nováková Holice 3. Jaroslav Kulhavy Cycling Team
4. Vendula Nechutová Holice 4. BIKE FREAKS HOLICE
5. Anna Putnarová Polička 1. ZŠ Masarykova, Polička
6. Zuzana Pospíšilová Vysoké Mýto 1. ZŠ Javornického VM
7. Barbora Dostálová Vysoké Mýto 2. ZŠ Jiráskova VM
8. Pavlína Ješinová Vysoké Mýto 3. ZŠ Jiráskova VM
9. Petra Drahošová Vysoké Mýto 4. ZŠ Jiráskova VM

 

 

  1. starší žáci – chlapci (2005 – 2006):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominovaní ze závodu Umístění
1. František Hojka Holice 1. Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2. Ondřej Horák Holice 2. Jaroslav Kulhavy Cycling Team
3. Vojta Hendrych Holice 3. BIKE FREAKS HOLICE
4. Filip Šimek Holice 4. CykloBendl Vysoké Mýto
5. Jan Faltýnek Polička 1. ZŠ Masarykova, Polička
6. Matyáš Boštík Polička 2. ZŠ Masarykova, Polička
7. Milan Hermon Polička 3. ZŠ Masarykova, Polička
8. Matěj Boštík Polička 4. ZŠ Masarykova, Polička
9. Tomáš Janoušek Vysoké Mýto 1. ZŠ Choceň
10. Jakub Dudycha Vysoké Mýto 2. ZŠ Jiráskova VM
11. Matěj Stodola Vysoké Mýto 3. ZŠ Jiráskova VM
12. Matouš Kouřím Vysoké Mýto 4. ZŠ Javornického VM

 

  1. kadetky (2003 – 2004):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominované ze závodu Umístění
1. Štěpánka Hojková Holice 1. Jaroslav Kulhavy Cycling Team
2. Lucka Hendrychová Holice 2. BIKE FREAKS HOLICE
3. Silvie Nechvílová Holice 3. CykloBendl Vysoké Mýto
4. Vendula Doležalová Vysoké Mýto 1. ZŠ Jiráskova VM
5. Naděžda Vostřelová Vysoké Mýto 2. ZŠ Luže
6. Hana Hrušková Vysoké Mýto 3. ZŠ Luže
7. Samanta Žigová Vysoké Mýto 4. ZŠ Luže

 

  1. kadeti (2003 – 2004):
Pořadové číslo Příjmení a jméno Nominovaní ze závodu Umístění
1. Václav Lhoták Holice 1. BIKE FREAKS HOLICE
2. Čestmír Horáček Holice 2. CykloBendl Vysoké Mýto
3. Matěj Půlpán Holice 3. WWW:SCOTTMTB.CZ
4. Ondřej Vrátil Holice 4. CykloBendl Vysoké Mýto
5. Petr Martinů Polička 1. ZŠ Masarykova, Polička
6. Daniel Beneš Vysoké Mýto 1. ZŠ Jiráskova VM
7. Jiří Kozák Vysoké Mýto 2. ZŠ Sloupnice
8. Jan Dostál Vysoké Mýto 3. ZŠ Javornického VM
9. Matěj Pospíšil Vysoké Mýto 4. ZŠ Javornického VM