Seznam nominovaných

- tučně zvýraznění závodníci jsou již přihlášení na finále!!!

Kategorie:

1. minižactvo - dívky (2009 a mladší):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

ZŠ/oddíl

1.

Mitvalská Barbora

Choceň - Orlice

1.

ZŠ Žamberk

2.

Zemanová Zuzana

Choceň - Orlice

2.

 

3.

Ročková Denisa

Choceň - Orlice

3.

Kostěnice

4.

Jirásková Ema

Holický medvěd

1.

S Sport Hronov

5.

Srnská Amálie

Holický medvěd

2.

Cyklo Ski klub Polička

6.

Bohánská Vanesa

Holický medvěd

3.

SKI Team Liberec

7.

Blažková Jolana

Chrudim

1.

ZŠ Nasavrky

8.

Menclová Kateřina

Chrudim

2.

 

9.

Macková Tereza

Chrudim

3.

ZŠ U Stadionu

10.

Kouřímová Ema

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

11.

Kriklová Lenka

Moravská Třebová

1.

ZŠ Jaroměřice

12.

Červinková Zuzana

Moravská Třebová

2.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

13.

Mackerlová Bára

Moravská Třebová

3.

ZŠ Jaroměřice

14.

Koutníková Rozárie

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

15.

Marková Anna

Lanškroun

2.

ZŠ B. Smetany Lanškroun

16.

Švubová Zuzana

Lanškroun

4.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

17.

Dvořáková Aneta

Rychnov

2.

INDIGO cycling team RK 

18.

Zajačíková Eliška

Rychnov

3.

Horní Jelení

19.

Famfulíková Barbora

Rychnov

4.

Hořice

 

2. minižactvo - chlapci (2009 a mladší):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Douděra Petr

Choceň - Orlice

1.

CC Choceň

2.

Adamec Patrik

Choceň - Orlice

2.

 

3.

Staněk Jan

Choceň - Orlice

3.

ZŠ Chroustovice

4.

Kovář Melichar

Holický medvěd

1.

Bike Freaks Holice

5.

Šumpík Jirka

Holický medvěd

2.

Bike Freaks Holice

6.

Kunc Tomáš

Holický medvěd

3.

Ghost junior team

7.

Roušar Bohumil

Chrudim

1.

ZŠ Malíka

8.

Zdražil Tobiáš

Chrudim

2.

ZŠ a SŠ Bohemia

9.

Mezírek David

Chrudim

3.

ZŠ a SŠ Bohemia

10.

Švanda Matyáš

Polička

1.

ZŠ Na Lukách

11.

Grundloch Jonáš

Polička

2.

ZŠ Široký důl

12.

Groulík František

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

13.

Sháněl Tomáš

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

14.

Nešpor Adam

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

15.

Uhlíř Viliam

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

16.

Plhoň Jeremiáš

Moravská Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

17.

Kadlec Oliver

Moravská Třebová

3.

ZŠ Jaroměřice

18.

Zdražil Matyáš

Moravská Třebová

4.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

19.

Ecler Filip

Lanškroun

2.

ZŠ Jevíčko

20.

Baborák Matěj

Lanškroun

3.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

21.

Stránský Matyáš

Lanškroun

1.

ZŠ Ostrov

22.

Dajč Radim

Lanškroun

2.

ZŠ Horní Třešňovec

23.

Sulzbacher Vojtěch

Rychnov

2.

GIANT Pítrs bikes 

24.

Hajro David Jiří

Rychnov

6.

Kamenec u Poličky 

25.

Brandejs Tobiáš

Rychnov

7.

Rychnov nad Kněžnou

 
 
3. předžactvo - dívky (2007 - 2008):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Krátká Zuzana

Choceň - Orlice

1.

Bike Freaks Holice

2.

Hanyková Adéla

Choceň - Orlice

2.

Horní Ředice

3.

Mikulecká Melisa

Choceň - Orlice

3.

 

4.

Srnská Veronika

Holický medvěd

2.

Cyklo Ski klub Polička

5.

Lhotáková Adéla

Holický medvěd

3.

Bike Freaks Holice

4.

Hojková Karla

Holický medvěd

4.

Staré Holice

5.

Menclová Gabriela

Chrudim

1.

ZŠ U Stadionu

6.

Králová Nikol

Chrudim

2.

ZŠ a SŠ Bohemia

7.

Sílová Michaela

Polička

1.

ZŠ Široký důl

8.

Ožinská Eliška

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

9.

Kučerová Lota

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Rouhová Nela

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

11.

Shánělová Nikol

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

12.

Kořínková Ema

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

13.

Dvořáková Pavlína

Moravská Třebová

1.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

14.

Kuncová Bára

Moravská Třebová

2.

ZŠ Staré Město

15.

Nastoupilová Nela

Moravská Třebová

3.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

16.

Hájková Zuzana

Lanškroun

1.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

17.

Popelářová Magdaléna

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

18.

Zezulková Simona

Lanškroun

4.

ZŠ Žamberk

19.

Jelínková Nicol

Rychnov

1.

Express CZ Scot team Kolín

20.

Lehká Lucie

Rychnov

2.

Ústí nad Orlicí 

21.

Burketová Kateřina

Rychnov

3.

INDIGO cycling team RK 

 

4. předžactvo - chlapci (2007 - 2008):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Svoboda Marcel

Choceň - Orlice

1.

UNIKOVO MTB TEAM

2.

Nechvíle Jan

Choceň - Orlice

2.

CykloBendl Vysoké Mýto

3.

Glencner Ondřej

Choceň - Orlice

3.

CykloBendl Vysoké Mýto

4.

Blažek Aleš

Holický medvěd

1.

Nasavrky bikers

5.

Novák Vojtěch

Holický medvěd

2.

Bike Freaks Holice

6.

Nechuta Marek

Holický medvěd

3.

Bike Freaks Holice

7.

Chvojka Filip

Chrudim

2.

ZŠ Praskačka

8.

Hajšínek Vojtěch

Chrudim

3.

ZŠ Nasavrky

9.

Nejedlý Lukáš

Chrudim

4.

ZŠ a SŠ Bohemia

10.

Marek  Lukáš

Polička

2.

ZŠ Riegrova Svitavy

11.

Vraspír Jakub

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

12.

Chmel Lukáš

Polička

4.

ZŠ Jedlová

13.

Elčkner Nick

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Bratří Čapků ÚO

14.

Tupec Filip

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

15.

Kopsa Ondřej

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

16.

Ladra Tadeáš

Moravská Třebová

1.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

17.

Zezula Denis

Moravská Třebová

2.

ZŠ Svitavy Riegrova

18.

Burda David

Moravská Třebová

4.

3.ZŠ Mor. Třebová

19.

Parolek Miloslav

Lanškroun

1.

ZŠ Jevíčko

20.

Dobruský David

Lanškroun

2.

ZŠ Ústí  n. Orl.

21.

Doleček Přemysl

Lanškroun

1.

ZŠ Lukavice

22.

Janovský Tomáš

Rychnov

4.

Kramolna 

23.

Šretr Michal

Rychnov

5.

SSPORT HRONOV 

24.

Zaňka Jakub

Rychnov

6.

Rychnov nad Kněžnou 

 

5. mladší žačky - dívky (2005 - 2006):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Picpauerová Alena

Choceň - Orlice

1.

Slatiňany

2.

Douděrová Kateřina

Choceň - Orlice

2.

CC Choceň

3.

Prudičová Tereza

Choceň - Orlice

3.

 

4.

Doležalová Markéta

Holický medvěd

1.

Bike Freaks Holice

5.

Hainzelová Lucie

Holický medvěd

2.

O.K.MOTO RACING TEAM

6.

Nechutová Vendula

Holický medvěd

3.

Bike Freaks Holice

7.

Urbánková Barbora

Chrudim

2.

ZŠ Slatiňany

8.

Macková Barbora

Chrudim

3.

ZŠ U Stadionu

9.

Otcovská Magdalena

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Došla Dominika

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

11.

Štěpánková Barbora

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

12.

Shánělová Elen

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

13.

Kroulíková Michaela

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Knířov

14.

Pátečková Aneta

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Jirásková Vysoké Mýto

15.

Dvořáková Petra

Moravská Třebová

1.

Gymnázium Mor. Třebová

16.

Crhová Natálie

Moravská Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

17.

Hrubá Tereza

Moravská Třebová

3.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

18.

Sládková Anežka

Lanškroun

2.

ZŠ  Bohousová

19.

Smoláková Rita

Lanškroun

4.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

20.

Chládková Tereza

Lanškroun

5.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

21.

Sulzbacherová Martina

Rychnov

2.

GIANT Pítrs bikes 

22.

Šretrová Lucie

Rychnov

4.

SSPORT HRONOV 

23.

Šulcová Adéla

Rychnov

6.

SSport Hronov 

 

6. mladší žáci - chlapci (2005 - 2006):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Soukup Vojtěch

Choceň - Orlice

1.

Hradec Králové

2.

Adamec Marek

Choceň - Orlice

2.

 

3.

Neuman Daniel

Choceň - Orlice

3.

Expres ce Scott Kolín

4.

Šumpík Pavel

Holický medvěd

1.

Bike Freaks Holice

5.

Rubeš Daniel

Holický medvěd

2.

Bike 2000

6.

Pivnička Jakub

Holický medvěd

3.

Giant Pítrs Bikes

7.

Říha Jakub

Chrudim

1.

ZŠ Komenského Holice

8.

Švadlenka Jan

Chrudim

2.

ZŠ a SŠ Bohemia

9.

Růžička Tomáš

Chrudim

3.

ZŠ a SŠ Bohemia

10.

Faltýnek Jan

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

11.

Němec Matouš

Polička

2.

Gymnázium Polička

12.

Roch Radek

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

13.

Hojka František

Vysoké Mýto

1.

Holice

14.

Dudycha Jakub

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

15.

Kouřím Matouš

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

16.

Bažant Petr

Moravská Třebová

1.

ZŠ Jevíčko

17.

Vavřín Marek

Moravská Třebová

2.

ZŠ Staré Město

18.

Netolický Ondřej

Moravská Třebová

3.

Gymnázium Mor. Třebová

19.

Formánek Štěpán

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

20.

Zezulka Aleš

Lanškroun

1.

ZŠ Žamberk

21.

Topinka Jonáš

Lanškroun

3.

ZŠ Dobrovského Lanškroun

22.

Jirků Jakub

Lanškroun

2.

Gymnázium Lanškroun

23.

Saidl Filip

Rychnov

2.

Giant Pítrsbikes 

24.

Lehký Adam

Rychnov

4.

Ústí nad Orlicí 

25.

Beránek Jindřich

Rychnov

5.

Beryteam 

 

7. starší žačky - dívky (2003 - 2004):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Šedová Tereza

Choceň - Orlice

1.

CykloBendl Vysoké Mýto

2.

Hojková Štěpánka

Holický medvěd

1.

Jaroslav Kulhavy Cycling Team

3.

Srnská Patricie

Holický medvěd

2.

Cyklo Ski klub Polička

4.

Hendrychová Lucka

Holický medvěd

3.

Bike Freaks Holice

5.

Holcová Eliška

Polička

1.

ZŠ Pomezí

6.

Vendolská Kateřina

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

7.

Kudláčková Anna

Vysoké Mýto

1.

GYM Holice

8.

Brýdlová Nikola

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

9.

Zabáková Kristýna

Vysoké Mýto

4.

ZŠ Sloupnice

10.

Sedláková Kristýna

Moravská Třebová

1.

Gymnázium Mor. Třebová

11.

Parolková Apolena

Moravská Třebová

2.

ZŠ Jevíčko

12.

Kostíková Adéla

Moravská Třebová

3.

ZŠ Palackého Mor. Třebová

13.

Dolečková Valerie

Lanškroun

1.

ZŠ  U Dvora Letohrad

14.

Pleskačová Natálie

Rychnov

1.

Express CZ Scott team Kolín 

15.

Korečková Aneta

Rychnov

2.

Nepasice 

 

8. starší žáci - chlapci (2003 - 2004):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominovaní ze závodu

Umístění

1.

Svoboda Marian

Choceň - Orlice

1.

UNIKOVO MTB TEAM

2.

Vrátil Ondřej

Choceň - Orlice

2.

CykloBendl Vysoké Mýto

3.

Hák Jakub

Holický medvěd

1.

Jaroslav Kulhavy Cycling Team

4.

Vencl Libor

Holický medvěd

2.

Eleven Mercedes Mitas

5.

Půlpán Matěj

Holický medvěd

3.

WWW.SCOTTMTB.CZ

6.

Brokl Michal

Chrudim

1.

ZŠ U Stadionu

7.

Kubant Matěj

Chrudim

2.

ZŠ U Stadionu

8.

Štrup Přemysl

Chrudim

3.

ZŠ U Stadionu

9.

Svatoš Tomáš

Polička

2.

ZŠ Na Lukách Polička

10.

Lopour Martin

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

11.

Tulis Ondřej

Polička

4.

ZŠ Masarykova Polička

12.

Kozák Jiří

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Sloupnice

13.

Dostál Jan

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

14.

Kabrhel Kryštof

Vysoké Mýto

3.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

15.

Seman Vilém

Moravská Třebová

1.

ZŠ Jevíčko

16.

Nečas Daniel

Moravská Třebová

2.

ZŠ Jaroměřice

17.

Pospíšil Jiří

Moravská Třebová

3.

ZŠ Jevíčko

18.

Skalický Vojtěch

Lanškroun

1.

ZŠ B. Smetany Lanškroun

19.

Melichar Martin

Lanškroun

2.

ZŠ A. Jiráska Lanškroun

20.

Elner Martin

Lanškroun

1.

ZŠ Chornice

21.

Marek Dominik

Lanškroun

2.

ZŠ B. Smetany Lanškroun

22.

Pařez Tomáš

Rychnov

1.

Express CZ Scott team Kolín 

23.

Hrčka Martin

Rychnov

2.

Mergl 

24.

Bukač Adam

Rychnov

3.

Velocentrum Pardubice 

 

9. kadetky (2001 – 2002):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Plchová Pavlína

Choceň - Orlice

1.

CykloBendl Vysoké Mýto

2.

Štefanová Kateřina

Holický medvěd

1.

Jaroslav Kulhavy Cycling Team

3.

Kotrbová Lenka

Holický medvěd

2.

AUTHENTIC BIKE

4.

Papoušková Martina

Holický medvěd

3.

Cyklo Ski klub Polička

5.

Motlová Karolína

Vysoké Mýto

1.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

6.

Mlejnková Petra

Vysoké Mýto

2.

ZŠ Jiráskova Vysoké Mýto

 

10. kadeti (2001 – 2002):

Pořadové číslo

Příjmení a jméno

Nominované ze závodu

Umístění

1.

Leier Filip

Choceň - Orlice

1.

SKP Duha Lanškroun

2.

Elčkner Lukáš

Holický medvěd

1.

Jaroslav Kulhavy Cycling Team

3.

Horák Dominik

Holický medvěd

2.

Horní Roveň

4.

Šimek Jakub

Holický medvěd

3.

Bike Freaks Holice

5.

Novák Jakub

Chrudim

1.

SOZ Chvaletice

6.

Pechanec Ondřej

Chrudim

2.

Gymnázium Vysoké Mýto

7.

Němec Šimon

Polička

1.

ZŠ Masarykova Polička

8.

Pinkas Daniel

Polička

2.

ZŠ Masarykova Polička

9.

Macháček Jakub

Polička

3.

ZŠ Masarykova Polička

10.

Sládek Adam

Vysoké Mýto

4.

Žamberk

11.

Pávek Tomáš

Vysoké Mýto

5.

ZŠ Sloupnice

12.

Přibyl Michal

Vysoké Mýto

6.

ZŠ Javornického Vysoké Mýto

13.

Bažant Martin

Moravská Třebová

1.

ZŠ Jevíčko

14.

Soukal Tomáš

Moravská Třebová

3.

ZŠ Chornice

15.

Štindl Matěj

Moravská Třebová

4.

ZŠ Jevíčko

16.

Sládek Adam

Lanškroun

1.

ZŠ Žamberk

17.

Machálek Adam

Lanškroun

2.

ZŠ Chornice

18.

Horák Dominik

Rychnov

1.

Bike Academy Opletal

19.

Vrabec Jiří

Rychnov

2.

Bike Freaks Holice

20.

Kovaříček Vojtěch

Rychnov

3.

Prestige cycling team