Finálové výsledky!

Ve finálových kategoriích seriálu Hledá se vítěz pro rok 2017 zvítězili:

1.  Ema JIRÁSKOVÁ - S Sport Hronov - minižačky (2009 a mladší)

2. Melichar KOVÁŘ - Bike Freaks Holice - minižáci (2009 a mladší)

3. Zuzka KRÁTKÁ - Bike Freaks Holice - předžačky (2007-2008)

4. Aleš BLAŽEK – Nasavrky Bikers - předžáci (2007-2008)

5. Martina SULZBACHEROVÁ – Giants Pítrs Bike - mladší žačky (2005-2006)

6. Daniel RUBEŠ – BIKE 2000 - mladší žáci (2005-2006)

7. Štěpánka HOJKOVÁ - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - starší žačky (2003-2004)

8. Jakub HÁK - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - starší žáci (2003-2004)

9. Kateřina ŠTEFANOVÁ - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - kadetky (2001-2002)

10. Lukáš ELČKNER - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - kadeti (2001-2002)

 Velký dík patří všem pořadatelům jednotlivých nominačních závodů, dětským cyklistickým oddílům v našem kraji a všem partnerům a podporovatelům této akce, protože jen díky nim se mohlo celkem celého seriálu zúčastnit přibližně 1100 dětí a cyklistika v Pardubickém kraji má o budoucnost postaráno!

 V následujícím odkazu si můžete prohlédnout výsledky finálového závodu i závodů pro příchozí děti. Další informace budeme postupně doplňovat. Díky za včerejší účast!!!

www.sport-base.cz/vysledky/2017/z-myto-17?flt[trat]=tra%C5%A5+1

Obsáhlou fotogalerii z finálového programu od Jiřího Janouška najdete zde: www.zonerama.com/Link/Album/3759921

24.9.2017 - Vysoké Mýto - Tyršova plovárna

Pořadatel závodu: CYKLO BENDL z.s.

Zodpovědná osoba: Vít Hospodka, tel.: 733 108 789, email: v.hospodka@seznam.cz                      

Zdravotní zabezpečení: Český červený kříž

Termín závodu: 24. 9. 2017, 8:30 –  cca 14:00

Místo konání: Vysoké Mýto – Tyršova plovárna; (adresa: U Plovárny 328, 566 01 Vysoké Mýto)

Parkování:  Bezplatně před Tyršovou plovárnou či v blízkém okolí

Popis tratě: Cyklistický závod na okruzích na Tyršově plovárně a v jejím blízkém okolí vhodný pro horské kolo. Malý okruh pouze na plovárně cca 500m, velký okruh na plovárně a v okolí cca 1 000m.

Systém:  Hromadný závod jednotlivců podle kategorií pro děti ve věku do 16 let, odděleně budou startovat závodníci příchozí a závodníci nominovaní ve finálovém programu seriálu „Hledá se vítěz!“ Nominovaný závodník v seriálu „Hledá se vítěz!“ může jet pouze v kategorii nominovaných (nemůže jet v kategoriích příchozích).

Přihlášky: Prezentace v místě konání závodů, kategorie příchozí nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie, u nominovaných závodníků seriálu „Hledá se vítěz“ nejpozději v 10:00, možnost přihlášení nominovaných závodníků přes web na www.hledasevitez.cz.

Časový harmonogram akce:

8:30 – 10:30     prezentace – v místě konání závodů, příchozí nejpozději 30 min před startem své kategorie, nominovaní finalisté nejpozději do 10:30

9:25 – 9:30        zahájení závodů

9:30 – 13:30      závody dle kategorií, doprovodný program

13:45                 slavnostní vyhlášení výsledků

14:15                 ukončení akce

 

Kategorie:

                 Název:                     Ročník narození:   Start závodu:     Prezentace do:         

Příchozí:

A. minižáci, minižačky - příchozí       2009 – 2010              9:30                      9:00                

B. předžáci, předžačky - příchozí      2007 – 2008              9:45                      9:15             

C. mladší žáci, žačky - příchozí        2005 – 2006             10:00                     9:30               

D. naděje - příchozí                        2011 – 2012             10:15                     9:45                   

E. přednaděje kola – příchozí          2013 a mladší            10:30                    10:00                   

F. přednaděje odrážedla – příchozí  2013 a mladší            10:45                    10:15               

 

Finálové kategorie:

1. minižactvo - dívky                       2009 a mladší           11:00                    10:30         

2. minižactvo - chlapci                    2009 a mladší           11:10                    10:30         

3. předžactvo - dívky                      2007 - 2008              11:20                    10:30

4. předžactvo - chlapci                   2007 - 2008              11:30                    10:30

5. mladší žačky - dívky                   2005 - 2006              11:45                    10:30

6. mladší žáci - chlapci                   2005 - 2006              12:00                    10:30        

7. starší žačky - dívky                     2003 - 2004              12:15                    10:30        

8. starší žáci - chlapci                    2003 - 2004               12:30                    10:30        

9. kadetky - dívky                          2001 - 2002               12:45                     10:30        

10. kadeti - chlapci                        2001 - 2002               13:00                    10:30        

 

Předpis:

  • pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené
  • každý závodník musí mít přilbu a kolo v dobrém technickém stavu (za technický stav kola zodpovídá majitel kola, závodník s kolem ve špatném technickém stavu nebude připuštěn k závodu)
  • pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu závodů

Hodnocení: V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší, kteří obdrží medaili, diplom a věcnou cenu.  Kategorie D a E bude vyhlášena pro chlapce i dívky společně, kategorie F bude bez vyhlášení – každý účastník dostane odměnu po projetí cílem. V kategoriích finálových (1-10) obdrží vítěz trofej za vítězství v seriálu!

Občerstvení: Stánek s rychlým občerstvením, kýta na grilu, možnost oběda v nedalekém motorestu TORO

Startovné: Startovné se neplatí.

Informace:    

http://www.hledasevitez.cz

Vít Hospodka, v.hospodka@seznam.cz, 733 108 789

Jan Hlásecký, jan.hlasecky@federalmogul.com, 604 636 480

Finálové tratě

 

Finálové výsledky!!!

 Již čtvrtý ročník seriálu Hledá se vítěz skončil tuto neděli finálovým závodem v Nasavrkách a věříme, že se všem účastníkům finále líbilo! Podívejte se na výsledky všech odjetých závodů v níže připojeném odkazu. Fotografie a další podrobnosti uvedeme později!

www.sport-base.cz/vysledky/2016/z-nasavrky-16?flt%5Bpohl%5D=&flt%5Bkat%5D=&flt%5Btrat%5D=F1&flt%5Bprijm%5D=&flt%5Bsc%5D=

Výsledky v pdf:

Nasavrky - finálové závody.pdf (98468)
Nasavrky - veřejné závody.pdf (84334)


Vítězové finálového závodu Hledá se vítěz pro rok 2016 v jednotlivých kategoriích:

1. Zuzana KRÁTKÁ - Bike Freaks Holice, ZŠ Dolní Ředice - minižačky (2008 a mladší)

2. Patrik FRENCL - ZŠ Police nad Metují - minižáci (2008 a mladší)

3. Ella KUNČÍKOVÁ - Horka - předžačky (2006-2007)

4. Vojta HENDRYCH - Bike Freaks Holice, ZŠ Holubova Holice - předžáci (2006-2007)

5. Patrície SRNSKÁ - ZŠ Masarykova Polička - mladší žačky (2004-2005)

6. Matěj KUNČÍK - CS MTB Vimperk - mladší žáci (2004-2005)

7. Štěpánka HOJKOVÁ - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - starší žačky (2002-2003)

8. Štěpán HARTL - ZŠ Kotlářská, Brno - starší žáci (2002-2003)

9. Kateřina ŠTEFANOVÁ - Bike Freaks Holice - kadetky (2000-2001)

10. Lukáš ELČKNER - Cykloklub Bendl Vysoké Mýto, ZŠ Bří Čapků ÚStí nad Orlicí - kadeti (2000-2001)

 Děkujeme všem za účast a předvedené sportovní výkony!!!

 

 

25.9.2016 - FINÁLE Nasavrky u Chrudimi aneb

EUROBIT AVE MALÁ CENA NASAVRK MTB

Pořadatel :    JR RUNNING SPORT – intersport Nasavrky   

Kontakt :       Jan Rýdlo, Sokolská 130, 538 25  Nasavrky, mob.: 603-513 2987, mail:  jr.running@wo.cz

Přihlášky :      on line - nawww.hledasevitez.cz ( 20.9.) a www.beh-nasavrky-mtb.cz  pro

                        veřejný závod průběžně i na místě do 9.00 hodin

                        konec prezentace a výdeje startovních čísel vždy nejdéle 30 min. před startem dané kategorie

Starty :        od 9.30 pro veřejný závod a finále HLEDÁ SE VÍTĚZ od 11.20 hodin

Hlavní rozhodčí :  bude  delegován STK SCPK    

Zpracování výsledků :  Robert Kolakovský-Elektronics

Řazení na STARTU: na základě pokynů pořadatelů a rozhodčích

 

Kategorie:                                    Č a s  startu:

věk:

ročník:

délka závodu:

okruh – délka:

Minižactvo       -  dívky                   11.20  hod.

 7 - 8

2008 / 9

cca 5 min.

 MO -  1 km

Minižactvo        - chlapci                cca 11.25  hod.

 7 - 8

 2008 / 9

cca 5 min.

 MO -   1 km

Předžactvo       -  dívky                cca 11.30 hod.

9 - 10

 2006 / 7

cca 10 min.

  MO 2x –  2 km

Předžactvo       -  chlapci              cca 11.40 hod.

 9 - 10

 2006 / 7

cca 10 min.

  MO 2x –  2 km

Mladší žactvo    -  dívky                cca 11.50 hod.

11 - 12

 2004 / 5

cca 15 min.

MO+VO - 2,5 km

Mladší žactvo    -  chlapci              cca 12.15 hod.

11 - 12

 2004 / 5

cca  15 min.

MO+VO - 2,5 km

Starší žactvo     -  dívky                 cca 12.30 hod.

13 - 14

 2002 / 3

cca 18 min.

VO 2 x  - 4 km

Starší žactvo     -  chlapci              cca 12.50 hod.

13 - 14

 2002 / 3

cca  18 min.

 VO 2x  - 4km

Kadetky             -  dívky                cca 13.05 hod.

15 - 16

 2000 / 1

cca   22 min.

 VO 3x  - 6 km

Kadeti                -  chlapci            cca 13.25 hod.

15 - 16

 2000 / 1

cca    22 min.

 VO 3x  - 6km

Startovné :      veřejný závod: 2012 a ml. neplatí, ostatní 30,- Kč

                         HLEDÁ SE VÍTĚZ - finále: startovné se neplatí

Tratě :  silnice s lehkými překážkami a lehčí terén, malý okruh o délce cca 1 km, velký cca 2 km

Značení šipky na vozovce, vytyčovací páska-koridory v terénu

Postupový klíč pro finále, účast ve veřejném závodě:

DO FINÁLOVÉHO ZÁVODU HLEDÁ SE VÍTĚZ postupují první tři závodníci každé kategorie z 10-ti jednotlivých

závodů napříč Pk. Do veřejného závodu pak všichni řádně zaregistrovaní závodníci.

V š i ch n i  účastníci obdrží tašku s upomínkami ( MTB časopis, noviny závodu, pohlednici, magnetku závodu ) a po dojezdu kvalitní občerstvení.

C E N Y: první tři závodníci obdrží kvalitní věcné ceny a medaile. Vítězové finále pak poháry a žlutá trička.

Prezence : restaurace Pod lípou-náměstí vedle kostela, zde je možno zakoupit i další občerstvení.

Výsledky: vyhlášení výsledků proběhne vždy po ukončení obou závodů s bohatým doprovodným programem ( hvězdná autogramiáda, Ultimate ramp show, kapela Rockband ) . 

 Časový rozpis veřejného závodu :

 

 

 

   prezentace

Od  8. 00 hod.

  odrážedla  2012...

10.50 hod.

 

 

 

start předškoláci CH, D

9.30-  9.40 hod.

  kola 2012...

10.55 hod.

 

 

 

start minižactvo   CH,D

9.50-10.00 hod.

 autogramiáda

11.00 hod.

 

 

 

start předžactvo   CH,D

10.10-10.20 

 vyhlášení  výsledků

11.00 hod.

 

 

 

start  ml. Žactvo    CH,D

10.30-10.40 

 první start FINÁLE

11.20 hod.

 

 

 

Společná ustanovení pro veřejný a finálový závod v Nasavrkách:

Podmínky účasti : Dobrý zdravotní stav, horské kolo v dobrém technickém stavu, homologovaná ochranná přilba¨po celou dobu závodu i tréninku !!!

Různé : Závod se koná na uzavřené trati po místních komunikacích a v přilehlém terénu. Všichni se účastní akce na vlastní nebezpečí a jsou povinni dodržovat pravidla určené pořadateli a podmínky ochrany přírody při pohybu ve volném terénu. Pořadatel neručí za škody účastníkům vzniklé, ani jimi způsobené a účastníci odpovídají za svou zdravotní způsobilost pro soutěž. Licence se nevyžadují, avšak závodí se dle Soutěžního řádu pro závody MTB ČSC a účastníci jsou povinni se řídit pokyny rozhodčích a funkcionářů závodu.

Soutěžní výbor: ředitel závodu – Petr Koreček 

                            hlavní rozhodčí – bude delegován STK SCPK

 

Mapka místa prezentace závodu:

Výsledky finálového závodu!

Vítězové finálového závodu Hledá se vítěz s TV NOVA pro rok 2015 v jednotlivých kategoriích:

1. Zuzana KRÁTKÁ - Bike Freaks Holice - minižačky (2007 a mladší)

2. Aleš BLAŽEK - ZŠ Nasavrky - minižáci (2007 a mladší)

3. Markéta DOLEŽALOVÁ - Bike Freaks Holice - předžačky (2005-2006)

4. Vojta HENDRYCH - Bike Freaks Holice - předžáci (2005-2006)

5. Patrície SRNSKÁ - ZŠ Masarykova Polička - mladší žačky (2003-2004)

6. Štěpán HARTL - ZŠ Kotlářská Brno - mladší žáci (2003-2004)

7. Zuzana ŠAFÁŘOVÁ - Gymnázium Polička - starší žačky (2001-2002)

8. Lukáš ELČKNER - Cykloklub Bendl Vysoké Mýto - starší žáci (2001-2002)

9. Magdaléna PAROLKOVÁ - ZŠ Jevíčko - kadetky (1999-2000)

10. Filip STEHNO - Jaroslav Kulhavý Cycling Team - kadeti (1999-2000)

Kompletní výsledky naleznete zde!

Fotografie a další informace z fínálového programu budeme postupně doplňovat! Děkujeme všem za účast a předvedené sportovní výkony!!!