Finále

Pořadatel závodu: CYKLO BENDL z.s.

Zodpovědná osoba: Vít Hospodka, tel.: 733 108 789, email: v.hospodka@seznam.cz                      

Zdravotní zabezpečení: Český červený kříž

Termín závodu: 21. 9. 2019, 8:30 –  cca 14:00

Místo konání: Vysoké Mýto – Tyršova plovárna; (adresa: U Plovárny 328, 566 01 Vysoké Mýto)

Parkování:  Bezplatně před Tyršovou plovárnou či v blízkém okolí

Popis tratě: Cyklistický závod na okruzích na Tyršově plovárně a v jejím blízkém okolí vhodný pro horské kolo. Malý okruh pouze na plovárně cca 500m, velký okruh na plovárně a v okolí cca 1 000m.

Systém:  Hromadný závod jednotlivců podle kategorií pro děti ve věku do 16 let, odděleně budou startovat závodníci příchozí a závodníci nominovaní ve finálovém programu seriálu „Hledá se vítěz!“ Nominovaný závodník v seriálu „Hledá se vítěz!“ může závodit pouze v kategorii nominovaných (nemůže jet v kategoriích příchozích).

Přihlášky: Prezentace v místě konání závodů, kategorie příchozí nejpozději 30 minut před startem příslušné kategorie, u nominovaných závodníků seriálu „Hledá se vítěz“ nejpozději v 10:00, možnost přihlášení nominovaných závodníků přes web na www.hledasevitez.cz.

Časový harmonogram akce:

8:30 – 10:30     prezentace – v místě konání závodů, příchozí nejpozději 30 min před startem své kategorie,

                                                     nominovaní finalisté nejpozději do 10:30

9:25 – 9.30         zahájení závodů

9:30 – 13:30      závody dle kategorií, doprovodný program

13:45                    slavnostní vyhlášení výsledků

14:15                    ukončení akce

 

 

Kategorie:

                

Název: Ročník narození:  Start závodu:  Prezentace do: Trasa:
Příchozí:        
minižáci, minižačky – příchozí 2011 – 2012 9:30 9:00 2x malý okruh/1 km
předžáci, předžačky – příchozí 2009 – 2010 9:45 9:15 4x malý okruh/2 km
mladší žáci, žačky – příchozí 2007 – 2008 10:00 9:30 6x malý okruh/3 km
naděje – příchozí 2013 – 2014 10:15 9:45 1x malý okruh/0,5 km
přednaděje kola – příchozí 2015 a mladší 10:30 10:00 cílová zatáčka/0,2 km
přednaděje odrážedla – příchozí 2015 a mladší 10:45 10:15 cílová rovinka/0,1 km
Finálové kategorie:        
minižactvo – dívky 2011 a mladší 11:00 10:30 2x malý okruh/1 km
minižactvo – chlapci 2011 a mladší 11:10 10:30 2x malý okruh/1 km
předžactvo – dívky 2009 – 2010 11:20 10:30 2x velký okruh/2 km
předžactvo – chlapci 2009 – 2010 11:30 10:30 3x velký okruh/3 km
mladší žačky – dívky 2007 – 2008 11:45 10:30 4x velký okruh/4 km
mladší žáci – chlapci 2007 – 2008 12:00 10:30 5x velký okruh/5 km
starší žačky – dívky 2005 – 2006 12:15 10:30 5x velký okruh/5 km
starší žáci – chlapci 2005 – 2006 12:30 10:30 6x velký okruh/6 km
kadetky – dívky 2003 – 2004 12:45 10:30 6x velký okruh/6 km
kadeti – chlapci 2003 – 2004 13:00 10:30 7x velký okruh/7 km

 

Předpis:

  • pořadatel neručí za škody závodníkům vzniklé ani jimi způsobené
  • každý závodník musí mít přilbu a kolo v dobrém technickém stavu (za technický stav kola zodpovídá majitel kola, závodník s kolem ve špatném technickém stavu nebude připuštěn k závodu)
  • pořadatelé si vyhrazují právo na změny v programu závodů

Hodnocení: V každé kategorii budou vyhlášeni tři nejlepší, kteří obdrží medaili, diplom a věcnou cenu.  Kategorie D a E bude vyhlášena pro chlapce i dívky společně, kategorie F bude bez vyhlášení – každý účastník dostane odměnu po projetí cílem. V kategoriích finálových (1-10) obdrží vítěz trofej za vítězství v seriálu!

 

Občerstvení: Stánek s rychlým občerstvením, párek v rohlíku, klobása, limo a další dobroty

Startovné: Startovné se neplatí.

Informace:    

Vít Hospodka, v.hospodka@seznam.cz, 733 108 789

Radek Kroulík, radek.kroulik@seznam.cz, 720 506 546

Seznam nominovaných je zde.