V cíli je již i závod v Žamberku!

20190623_142111-1280x622.jpg

23. 6. 2019 úspěšně proběhl i závod v Žamberku.

Fotogalerii na rajčeti naleznete zde.

Výsledku jsou zde:

POŘ JMÉNO PŘÍJMENÍ škola/team ROČNÍK ČAS
           
dívky 2011 a mladší, trať 940 m      
1. Denisa Dobruská Ústí nad Orlicí 2013 3:19
2. Markéta Krejsová Kostelec nad Orlicí 2013 3:55
3. Zlata  Dolečková SK Tessuti Žamberk 2015 3:56
           
kluci 2011 a mladší, trať 1410 m      
1 Matyáš Roček Kostěnice 2011 2:58
2 Adam Kvapil Zámecká Litomyšl 2011 3:06
3 Jakub Zvědělík ACS Drak Vrbno pod Pradědem 2011 3:10
4 Matěj Vašina Sokol Klášterec nad Orlicí 2012 3:56
5 Adam Dušek KB Letohrad 2012 4:22
6 Marek Bártek Solnice 2014 4:44
7 Tadeáš Vašina Sokol Klášterec nad Orlicí 2014 5:21
           
Předžačky 2009 – 2010, trať 1200 m      
1 Barbora  Mitvalská UNIKOVO MTB TEAM Žamberk 2009 3:07
2 Lucie  Málková KB Letohrad 2010 3:19
3 Lucie  Jakešová Letohrad 2010 3:29
4 Eliška Krejsová KUS Sopotnice 2010 4:07
5 Denisa Ročková Kostěnice 2010 4:08
6 Andrea Kulhavá Žamberk 2009 4:44
7 Jana  Krejsová Kostelec nad Orlicí 2010 5:19
           
předžáci 2009 – 20010, trať 1800 m      
1 Jan  Staněk Lanškroun 2010 4:51
2 Martin Rous Sokol Klášterec nad Orlicí 2009 5:01
3 Jiří  Kristejn Sokol Klášterec nad Orlicí 2009 5:02
4 Ondřej Dušek KB Letohrad 2010 5:33
5 Šimon  Krejsa KUS Sopotnice 2010 5:48
6 Tomáš Mauer Žamberk 2010 6:18
7 David Jiří Hajro ZŠ Osík u Litomyšle 2009 6:38
           
Mladší žačky 2008 – 2007, trať 1860 m      
1 Simona Zezulková SK Tessuti sport Žamberk 2008 5:55
2 Lucie Lehká Jiskra Ústí nad Orlicí 2007 6:31
3 Aneta Kristejnová Sokol Klášterec nad Orlicí 2007 6:33
4 Žofie Bárnetová Sport Bart Team Letohrad 2008 6:34
5 Darja Mikysková KB Letohrad 2008 7:07
           
mladší žáci 2008 – 2007, trať 2790 m      
1 Přemysl Doleček SK Tessuti sport Žamberk 2007 7:08
2 Nick  Elčkner Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2007 7:14
3 Prokop  Kapoun Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2007 7:25
4 Marcel  Svoboda UNIKOVO MTB TEAM Žamberk 2007 7:30
5 Jakub Jakeš Letohrad 2007 8:50
6 David Dobruský Ústí nad Orlicí 2008 10:18
7 Tobiáš Tobeš Žamberk 2008 11:10
           
starší žáci 2005 – 2006, trať 4800 m      
1 Ondřej Zvědělík ACS DRAK Vrbno pod Pradědem 2005 14:30
2 Adam Lehký Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2005 14:53
3 Aleš Zezulka SK Tessuti sport Žamberk 2006 15:24
4 Jakub Kalousek SK Tessuti sport Žamberk 2005 15:26
           
kadeti 2003 – 2004, trať 6000 m      
1 Marian Svoboda UNIKOVO MTB TEAM Žamberk 2003 17:24
2 Lukáš Csizmadia Jaroslav Kulhavý Cycling Team 2004 19:50
3 Tadeáš  Tobeš SK Tessuti Žamberk 2003 20:47

Jan Doležal


Odeslat komentář

Your email address will not be published. Required fields are marked *